ازدواج دختر بوهاری با پسر میلیاردر نیجریه‌ای

ماه آینده قرار است دختر رئیس‌جمهور نیجریه با پسر یک میلیاردر نیجریه‌ای ازدواج کند.

به گزارش ایرآفریقا، زهرا بوهاری چهارمین فرزند از دومین همسر محمدو بوهاری رئیس‌جمهور نیجریه است. وی که در نیجریه به زیبایی و خرد شهرت دارد مدرک میکروبیولوژی‌اش را از دانشگاه ساری انگلستان دریافت کرده است و هم اکنون به عنوان سفیر «بنیاد کمک به بیماران مبتلا به کم خونی داسی شکل» فعالیت می‌کند. او در سال 2012 خواهر بزرگ‌ترش را که زلیخا نام داشت به دلیل همین بیماری از دست داد.

زهرا در شبکه‌های اجتماعی نظیر فیس‌بوک، توئیتر و اینستاگرام فعال است و عکس‌های زیادی را از خود منتشر می‌کند. او که در این عکس‌ها با حجاب اسلامی ظاهر شده، توانسته است مخاطبین زیادی را به خود جذب کند.

اکنون در آستانه 22 سالگی، قرار است زهرا بوهاری با احمد ایندیمی پسر محمد ایندیمی، یکی از مهم‌ترین میلیاردرهای نفتی نیجریه، ازدواج کند.

احمد ایندیمی مسئول بازاریابی نفت خام شرکت «منابع انرژی شرق» است. وی مدرک کارشناسی فناوری اطلاعاتش را از آمریکا دریافت کرده و تحصیلاتش را تا مقطع کارشناسی ارشد در رشته امنیت اینترنت در همان دانشگاه ادامه داده است. احمد نیز در شبکه‌های اجتماعی، به خصوص توئیتر، فعالیت دارد.

مراسم عروسی این دو نفر ماه آینده در شهر ابوجا پایتخت نیجریه برگزار می‌شود. به درخواست رئیس جمهور این مراسم به شکلی ساده و مختصر برگزار شده و تنها اقوام نزدیک و دوستانشان در آن شرکت می‌کنند.

در این میان برخی معتقدند که پدر عروس خیلی به این وصلت راضی نیست!
وبسایت «نایج» ادعا می‌کند محمدو بوهاری از ازدواج دختر عزیزش با پسر ایندیمی خیلی خوشحال به نظر نمی‌رسد. هرچند که این مطالب بیشتر در حد شایعه است و گزارش رسمی مبنی بر صحت و سقم آن وجود ندارد.

پاسخ بدهید